פינת פרא
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Go down
מזניח
מספר הודעות : 333

אלקטרה לא עונים בטלפון?  יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר. העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים. ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג. אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי.  כתבתי להם סמס אמרתי לה Empty אלקטרה לא עונים בטלפון? יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר. העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים. ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג. אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי. כתבתי להם סמס אמרתי לה

Wed Jan 11, 2023 10:04 am
אלקטרה לא עונים בטלפון?

יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר.
העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים.
ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג.
אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי.

כתבתי להם סמס אמרתי להם שהטלפון לא עובד אבל במספר הודעות הם ביקשו פרטים מרובים על הפרטים שלי ובסוף נתנו לי מספר טלפון שוב....

אז למה מילאתי את כל הפרטים? לא ברור

בכל אופן כתבתי להם שאני אתלונן על חוסר השירות ברשת וזה מה שאני עושה עכשיו.

ולמי שתוהה. אין לי וואטסאפ אבל אני גם חושב ששירות בטלפון זה דבר שצריך לעמוד בו.

אלקטרה עושקים קהל לקוחות שבוי.
כרגיל..
מנדלבאום
מנדלבאום
מספר הודעות : 25

אלקטרה לא עונים בטלפון?  יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר. העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים. ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג. אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי.  כתבתי להם סמס אמרתי לה Empty Re: אלקטרה לא עונים בטלפון? יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר. העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים. ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג. אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי. כתבתי להם סמס אמרתי לה

Wed Jan 11, 2023 1:59 pm
תמונה של צורך האלקטרה ממוצע🤯
אלקטרה לא עונים בטלפון?  יש לי מזגן מיני מרכזי אינווררטר של מקרר. העניין שיש לו אחריות שעלתה אלפי שקלים. ניסיתי להתקשר ואחר ניווטים במענה הקולי הייתי אמור להגיע להמתנה לנציג. אבל במקום זה הקו השתתק ולא קרה כלום במשך דקה עד שניתקתי.  כתבתי להם סמס אמרתי לה Latest10
חזרה למעלה