פינת פרא
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Go down
תור הזהב
תור הזהב
Admin
מספר הודעות : 200
https://pereplatz.forumhebrew.com

שדרוג לקורות חיים שלי Empty שדרוג לקורות חיים שלי

Sun Nov 20, 2022 3:28 pm
אז יצרתי פורום כושל שנרשמו אליו רק 20 איש בערך, והיה בו רק גולש פעיל קבוע אחד מלבדי. בונבנתי מכספ במשתמש הראשי והאהוב שלי לנצח, ודי גמרתי את הקריירה שלי באתר. להגנתי, אומר שביקשתי את זה והרווחתי את זה ביושר. ויודעים מה? אני לא מצטער על זה. לא אכפת לי שהאשכול הזה בפורום הנכה והכושל שלי לא יגיע רחוק. גם ככה הפורומים מתים, ורק אנשים מבוגרים נכנסים אליהם. צעירים כמעט שלא נכנסים לזה, ומתישהו פורומים יהיו נחלת העבר. וגם פייסבוק, טוויטר, אינסטגרםב טיקטוק וכד'. כמו Vine.
עשיתי כמיטב יכולתי, וגם מזניח . בסופו של דבר, ההצלחה היתה מוגבל מראש ולא ציפיתי להרבה גם ככה. אז אני גם לא מאוכזב במיוחד שהפורום הזה לא התפוצץ.
תור הזהב
תור הזהב
Admin

שדרוג לקורות חיים שלי Empty Re: שדרוג לקורות חיים שלי

Sun Nov 20, 2022 3:37 pm
מסקנה:
אין טעם להתחרות בכספ, או בשום פורום אחר. פורומים הם דבר מת שייכחד מתישהו גם ככה. כל הפורומים גוועים והפורומים עצמם יודעים את זה. בתחילה לא יישאר פורום אחד בעברית, ואז בהמשך פורומים בשפות יותר מדוברות (צרפתית, גרמנית, ספרדית, ערבית, רוסית, יפנית, סינית...) ייעלמו, ובהמשך גם הפורומין האנגלים ייעלמו, אם כי הם ייעלמו אחרונים.
לאחר שהשקעתי מספר חודשים בפורום הזה והתברר לי שההשקעה לא החזירה את עצמה, אני מוותר וממשיך הלאה למטרות אחרות בחיים. אולי מדי פעם אפרסם כאן איזה משהו ואבוא לבקר, אבל מבחינתי הפורום הזה מת. מבחינתי כולם רשאים לעבור על החוקים ולעשות מה (שבזין) שלהם, אני לא אעשה כלום. רוצים לפרסם קללות? לכו על זה. רוצים לפרסם פורנו? בבקשה. רוצים לפרסם עוד נספאו ודברים הזויים כמו סמים? בבקשה, אנ'לא לוקח אחריות על החרא שלכם, תתפוצצו בכיף עבריינים מטונפים, אם זה רצונכם. מקסימום מישהו יתלונן ואני אוריד.
אחרי שבזבזתי פה הרבה זמן (ובכספ), אני אומר יפה שלום, אם כי לא בהכרח להתראות. אולי נתראה וניפגש ביום מן הימים.
מי שרוצה ליצור קשר לגבי שיעורים לשיפור האנגלית והעברית, שירותי סאונד ומוסיקה וכד' בתשלום, שישלח לי הודעה בפרטי ואני אענה לו.
מי שרוצה שיעורים בחינם לשפות שהמצאתי (השד יודע מה תעשו איתן, אבל לא אכפת לי), שישלח הודעה ואולי אענה לו גם.
יאלה הייתי פה.
יונתן
מספר הודעות : 21

Sun Nov 20, 2022 6:19 pm
תעבור לרדיט
תור הזהב
תור הזהב
Admin

Mon Nov 21, 2022 7:52 am
יונתן כתב:תעבור לרדיט
אני יודע אנגלית טובה מאוד, אבל זה לא אומר שאני אוהב אותה.
מזניח
מספר הודעות : 333

Tue Nov 22, 2022 11:28 pm
הפרומים שבניתי אמנם לא פעילים ממש אבל שוקקים במידע די חיוני.
אולי הייתי יכול לכתוב אותו אחרת אבל זה מה יש.

עדיף על "בלוג" שנותן במה גדולה לכותב ובקושי במה למגיבים כי התגובות שלהם מתגמדות בבלוג

לפורומים יש עתיד מזהיר אם אנשים יתחילו להתעורר בלהבין שצריך אותם יותר מתמיד וגם יבינו איך להפרות את החיים בעזרתם
מזניח

Tue Nov 22, 2022 11:29 pm
אתה מתייאש ממשהו שלא באמת ניסית כמו שאפשר בתיאוריה
מזניח

Wed Nov 23, 2022 2:59 pm
כמה התייחסתם למה שאמרתי
תור הזהב
תור הזהב
Admin

Thu Nov 24, 2022 3:38 pm
פעם אנשים היו ערים. אבל היום כולם רדומים אחי. וכמה מאיתנו נרדמו לנצח.
מזניח

Thu Nov 24, 2022 6:56 pm
לדעתי די נכון. אבל יש תקווה
מנדלבאום
מנדלבאום
מספר הודעות : 25

Mon Jan 09, 2023 9:52 am
מה דעתכם? להוציא את כול ה טיקטוק וה ואינסטה והרשתות חברתיותו סנאפצאטTwitter ושאר התוכן הסרטן ממאיר כמו מאקו חדשות12 כאן תאגיד הבידור ושאר ערוצי התקשורת סטיפס Reddit/ והשאר אתרי תקשורת יהו מחוץ לחוק? רק /פינת פראfxp .חזק ואיכותי🔥🔥🔥
חזרה למעלה