פינת פרא
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Go down
גרישה פ
מספר הודעות : 69

אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך Empty אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך

Fri Sep 30, 2022 11:45 am
רציתי לפרוק את שעל ליבי....  I love you
תקשיבו קיצר הייתה איזו פרחה אחת (כמו אישה קוואית אם טונות של איפור וניתוחי בוטוקס עד שהשפתיים שלה נראו כמו בננות) קיצר הייתי בגלידריה ושאלתי אם אני יכול לשבת במקום התיק של חברה שלה (היא שמה את התיק על הכיסא) והיא אמרה לי (השפתייים של בננות) ואני מצטט:"סליחה זה הרכוש שלי ואני אשים אותו איפה שבא לי" אז יצאתי טיפה ערס ופשוט לקחתי את הכיסא והתיק שלה נפל והיא צרחה עליי עד לרמה של פריצת קול:" מה אתה עושה?!?!??!?! אתה יודע כמה זה עלה לי?! יותר מכל מה שתשיג בחיים שלך!!" (שתבינו אני בן 13) אמרתי לה:"כמה הסווטצ'רט הזה עלה לך למשל?"היא אמרה לי 4100 שקל למה? אמרתי לה " סתם עלה לך 4100 שקל ככה בקטנה? תראי את זה! (זה היה חולצה של גוצ'י ליטרלי עם פרח עליה) כי אני יכול לקנות חולצה שעשויה מ-1000 בלונים ו-1000 ק!נד!מ'ם ולהלביש אותם על חמש לוחמי סומו ייקרע אקנה שוב ועדיין יהיה לי פחות ממך" היא אמרה לי:"גוש אתם הבנים כל כך לא באופנה! מה זה? איך אתה מדבר אליי?!" באותו הזמן היא הסתכלה בתוך התיק שלה והוציאה ליפגלוס באיטיות כאילו יש שם דילדו שהחבאתי לה אומרת לי:" רואה סתום? רואה?! זה נשרט!!" (וואו)
(עכשיו הדברים החמים מגיעים) היא צועקת:"אונס אונס אונס!!!!!" כולם מסתכלים עליה ורואים ילד בר מצווה עומד מול אישה בת עשרים ואומרים לה איזה זקן שם: "זה האחיין שלך?"

אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך Image_10

(זה אני דרך אגב)
היא ממשיכה לול:"אונס זה אנס זקנצ'יק זה אנס!" קיצר היא צעקה עוד ברמת של פריצת קול שוב חזק במשך שלושים שניות ואיזהשהו עובד שם בא ותופס לה את היד ואומר לה:"סתמי תפה שלך פוסטמה!" הוא דחף אותה ואמר לה להתחפף והיא אמרה שהיא תתלונן במשטרה בגלל שהמקום. הזה שונא נשים וחושב שהם זו**ת (שלושטרבה עובדים שם הן בנות) ואז הקטע הכי מצחיק היה שהוא דחף אותה החוצה מהגלידריה ונתפס לה השפתיים על החריץ שמאוורר את הגלידות או משהו כזה. כולם צחקו במשך כמה דקות ואז היא רצה משם. סיפור יותר פרחי בהתחלה
סוגשל פריקה מה דעתכם?
Sad

ולקטני האמונה- הכל אמיתי חוץ מהכותרת (זאתי פעם ראשונה מזה חודשים שיצאתי מחוץ לדלת ביתי) סתם פריקה מהלב וזה כל הסיפור
בכול מקרה לא פגשתי אותה מאז תודה לאל לשואלים ולא אנחנו לא מכירים ממש לא נפגשנו מהמקרה ולא ראיתי תשבורה הזאתי יותר מאז ובפעם אחרונה שראיתי הייתה קרוב אחרי המקרה ככה שזה הכול עליה עד כה אין לי מה להוכיח רדו מ**ו...,
tongue  tongue

גמר חתימה טובה אחימשילי היקרים אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך 1f497  אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך 1f497  אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך 1f490  אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך 1f490
אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך 30022811
תור הזהב
תור הזהב
Admin
מספר הודעות : 200
https://pereplatz.forumhebrew.com

אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך Empty Re: אני לא יוצא מהבית מבושה מאז המקרה הזה. (האשמה באונס), קצת ארוך

Mon Oct 03, 2022 4:08 pm
הייתי אומר שהיא יותר מסתם פוסטמה: היא פוסתומה!
חזרה למעלה