פינת פרא
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Go down
Lil Sean
Lil Sean
מספר הודעות : 100

השעה רבע ל- 12:00 Empty השעה רבע ל- 12:00

Wed Sep 21, 2022 11:45 am
clown

[b]אחי מה התפלצת לי אחי עכשיו ימתערטל בתחתונים בביקיני אחי במצעד הגאווה אחי אתה סך הכל צריך להקשיב לי עכשיו יא מזדיין, יא ראבקק בואנה תיראו ת'מכוער הזה מה אתה חש יא ערבי עם כאפייה מעאפן מהחושות ברמלה יא בן זונה יא דחליל ב-4 שקל מאבו גוש לך תזריק לעצמך אפידורל לתחת אמן תקפוץ ותנחת על פלורסנט יא הומו  בטח איזה רוסי מסריח שאוכל כל יום בפונדק החזיר והוודקה יא מזדיין תידחף ת'פוזות לתחת יא פוזאיסט מסריח בטח יש לך 4 שערות על הראש ואחת בכוננות בואנה יאשכנזי מסריחח לך תתקע גפילטעע ושרימפס לתחת יהומו סתום תג'ורא שך ימכוער אל תתחיל איתי שאני לא יעשה את אמא שך ימזדיין בתחת  מה תפסת פה חרבנה יא הומו?!? בטח איזה קוקסינל מסריח שהערסים אונסים בשיחים לך לך יא הומו תטפל בגידול שיש לך בפיטמה אם אני תופס אותך אז אני תוקע לך גז מדמיע לפנים  יא קיפוד גרוזיני בטח איזה ילד בן 6 גמד אנלפבית מסריח יא מטר שישים יש שמועות שאתה באתלטיקה העירונית בתחום של קפיצה לנומך יא גיי אל תעשה פוזות תזהר ממני אני יכנס לך בראק אני יעוף עלייך כוס אומו  יא בן של זונה אתה חי בסרט פורנו שאתה גבר או משו ומגיע לך על זה אוסקר אז לך תידחף טמפון לתחת כמו שאתה יודע לדחוף יא הומו מתחנגל מסריח יא פריק חותך וורידים מהביצים שידרסו אותך עם מלגזה יא זונה  אתה בטח סתם איזה ילד מוכה שכל היום אמא שך מרביצה לך עם הדילדו שלה שניתקע לה בתחת יא זין, אז כפרה עלייך תידחף לעצמך נר גליצרין לתחת ולך לישון בכל מקרה אין לי על מה לצאת על מתרומם בן 6 שלא גמר יסודי, אז לך תחפש מי ינענע אותך ורד לכאפה יא הומו לך לגרבץ מקלון ארטיק יא תאונת דרכים אתה לא שווה ת'עצבים שלי יא עקום  אני אדפוקק לאמאשךך גזייה למנוש המסריח שלהה אני ייתקע לה ת'מחזור יא בןן אלףף שרמוטותת אל תתחיל איתי... אני מניאק אם לא טוחנים לך מכות בתחת כל יום בבצ'פר ואתה הולך להישטנקר לאמא שלך שאתה ילד מוכה מה אתה תופס תחת יא בןן כלבב אני יידפוק לך בעיטה לפנים אתה תמצא ת'צמך בחדר יולדות עם אינפוזיה באיכילוב.. תיראו ת'פקינג מתרומם בשקל הזה יא קוקסינל בן שרמוטה לך תמצוץ לבן לאדן ת'חריץ של התחת יא נבלה מסריחה בן זונה מזדיין.. כוס אמאשךך העלית לי ת'פיוזיםם יא בן כלבב הבאת לי ת'קריזהה אמן תמות אתה והטראומת ילדות שך שאבאשך דחף לך לתחת בגיל שנתיים וקיבלת איידס יא מכוערר.. אינעל סבתאשךך צא מהארון שאתה חי בו יא מתרומם מסריחח הבנו שאין לך מה לכתוב בגרוש יא טוחן בתחת.. יא קוקסינל בשקל תדחוף ת'פוזות שך לתחת יא פוזאיסט מסריח בן זונהה תפסת לי פה חרבנה.. באמאשלי אתה ילד כאפות שאוכל בתחת קבוע אצל ערבי מתחנגל בעזה.. קיצר זדיין מפה לך תמצוץ זרע לאינעל דודהשך.. עוד מילה אני מזייןן לךך ת'צורהה יא מכוערר לך לישון... יא בןן של שרלילותת מהלכותת בעליללל על קביייםםם יימחחח שימךךך אינעלל אבאשךךך!!!!!!!! ככוווססס אמאאאשךךךך יאא בןןן של זונההה יא מתרומםםם בשקללל יאאא הומוו מוצץ בתחתתת יאאא טוחןןן למנוששש שלל אינעללל אחותךךךךך!!! יאא מקלףף אבוקדואיםם בחושךךךךך!!! אמאאשךךך זונההה בשיט מהלכתת בעליללל תמצוץץ זרעעע לאחותךך יאא בןןן אלףף שרמוטותתת אמןןן תקבלל סרטןןן יימח שימךך יא בןן זונה עם הרפס בתחת אל תתפוס פוזה יא מתחנגל עוף מפה ותסניף שישליק יא בןן של מתרומם מזדייןן בתחתת יא שרמוט מסריחחח לך תדחף דילדו לתחת של ערבייי מתחנגללל בןן בןן בןןן אלףף שרלילותת מהלכותת לי על הזיןן אני יזמברר לאחותךך ת'שחלות מהתחת אל תתחיל איתי יאא בןן של שרמוטההההה!!!!!!!!!!! יאא דוחףףף ויבראטוררר לתחתתת יא ילד כאפות יא מאונן לשפמנוניםםם יאא חולב גרביליםם יא זין שלא עשו לו ברית מילה אל תעלהה לי ת'עצביםם יא כאפותת הבנו שאתה ילד מבחנה מסריחח אני לא מאמיןןן שהעצבים שלי הלכוו על הפאקינג גיי הזה יאאא זבללל לך תחפש מי ינענע אותךך יא ילד כאפות אחושלוקי תטפל בגידול בפיטמה של אמא שלך יא זין אינעל דודה שך יא אפס....  קיצר אחשילי היקר האחי שותף בכיר אתה אחי זין של ערומות שנה טובה ומתוקה אחי וגמר חתימה טובה ותפוח בדבש אחי יפתיין צוצות בלילות חשמל אחי ימזרים יזין של שבורות בייאחיייי[/b]:

נערך לאחרונה על-ידי Lil Sean בתאריך Thu Sep 29, 2022 3:01 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
Lil Sean
Lil Sean

השעה רבע ל- 12:00 Empty Re: השעה רבע ל- 12:00

Wed Sep 21, 2022 11:50 am
@תור הזהב צואת ביבים מהלכת מה נהיה אחי דפקתי עכשיו ברז התחרפנת יראש ביצת קינדר איפה אתה אחי אני שם אותך בנוק אני פול אפ עליך עם קטיושה אחיי מפוצץ לך תבית תירס המניוטורי שלך שבנית על בסיס קמח תירס ידידותי לסביבה ב DIY ישפכה ממין זכר ימתפרק אחשילי שלא תכנס לי כאן להתקף תבכה תמרר כאן ש הרס לי ש פוצצתי ש לא שואל אחי ש עושה אחשילי זויינת בזה הרגע מאדר פאקרר לא יודע עם מי התעסקת אחשילי אתה בביף עם פסיכופת ביץ אל תרטיב בחיתולים יא קידו נרמסת לרסיסים תאמרו עליו קדיש לא יעזור גם דבק משפיך של אריתראים ואינסוף אנרגיה כימית לאחות אתזה ישבור משוגע אחי לזרוק אותך לפח העירוני אחשילי היה שלום

נערך לאחרונה על-ידי Lil Sean בתאריך Wed Sep 21, 2022 12:05 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Lil Sean
Lil Sean

Wed Sep 21, 2022 11:53 am
תור הזהב כתב:
Lil Sean כתב:@תור הזהב חכה חכה אחי אני עוד ארמוס אותך במו ידי גרגמל קטן אני לא משחק אחי
בא לי לנשק אותך 😗😗😽😽😽😽😻😻😻

קבל קבל מהזה נרמסת בפעם המאה ביאצ תשים משחה נגד כיפכופים בואנה יא פאג
תור הזהב
תור הזהב
Admin
מספר הודעות : 200
https://pereplatz.forumhebrew.com

Thu Sep 22, 2022 7:32 am
משעמם. לקא"מ
Lil Sean
Lil Sean

Thu Sep 22, 2022 9:30 am
תור הזהב כתב:משעמם. לקא"מ

תור הזהב
תור הזהב
Admin

Thu Sep 22, 2022 10:28 am
השעה 10:25
אתה קורא לי בקללות כמו "זין קטן, זין בלי עין, בן אלף, שרמוטה, קוקסינל, מטומטם, מפגר, אידיוט, טיפש וכד", כדי לנסות להרשים אותי או לאיים עלי.
בקיצור: זיוני שכל.
נ.ב. זה לא מרשים אותי. גם אם תקלל ברוסית, ביפנית, בגרמנית, בערבית, ואפילו בצרפתית שפת הרומנטיקה, זה לא יזיז לי.
Lil Sean
Lil Sean

Thu Sep 22, 2022 10:58 am
תור הזהב כתב:השעה 10:25
אתה קורא לי בקללות כמו "זין קטן, זין בלי עין, בן אלף, שרמוטה, קוקסינל, מטומטם, מפגר, אידיוט, טיפש וכד", כדי לנסות להרשים אותי או לאיים עלי.
נ.ב. זה לא מרשים אותי. גם אם תקלל ברוסית, ביפנית, בגרמנית, בערבית, ואפילו בצרפתית שפת הרומנטיקה, זה לא יזיז לי.
בוא מכות יבנזונה אתה על הכוונת ישרמוטה אני משפד אותך על גחלים אחי יחתיכת מוישלה זאטוט יטרנטולה סתום תפה כבר אחי או שעוד פעם אחת אני בא לדפוק לך ראסיה אחושרמוטה אחשילי
תור הזהב
תור הזהב
Admin

Sun Sep 25, 2022 4:42 pm
Lil Sean כתב:
תור הזהב כתב:השעה 10:25
בוא מכות יבנזונה אתה על הכוונת ישרמוטה אני משפד אותך על גחלים אחי יחתיכת מוישלה זאטוט יטרנטולה סתום תפה כבר אחי או שעוד פעם אחת אני בא לדפוק לך ראסיה אחושרמוטה אחשילי
נכה.
חזרה למעלה